Fuchs в Україні

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Історія Компанії

У 1994 році концерн FUCHS створив спільне підприємство в Україні СП "Фукс Мастила Україна" ТОВ з головним офісом у Львові і представництвами в м. Рівне, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Горлівка, Свердловськ (Луганська обл..), Одеса. В асортименті українського представництва концерну FUCHS близько двохсот найменувань різних змащувальних речовин, що відрізняються традиційно високою німецькою якістю і дозволяють споживачам одержати значний економічний ефект. FUCHS в Україні задовольняє специфічні вимоги усіх клієнтів - від автомобілістів-любителів до великих транспортних компаній та промислових підприємств.

Fuchs Petrolub – це міжнародна корпорація, яка долає випробування міжнародної конкуренції та несе підприємницьку відповідальність. Юридичні та етичні аспекти цієї відповідальності і визначають рамки, в межах яких наша компанія прямує до успіху. Для окремих працівників, які стикаються з постійними змінами, різноманіттям завдань та все складнішими умовами ринку, надзвичайно важливо відчувати, що їхня робота є частиною більш загального контексту. Саме тому правила компанії є дуже важливими для нашої підприємницької діяльності та співпраці.

Кодекс Поведінки діє для усіх без винятку компаній концерну Fuchs Petrolub, а також для усіх працівників в Німеччині та закордоном. Усі інші нормативи концерну Fuchs Petrolub продиктовані ним. Таким чином Кодекс Поведінки встановлює основні базові правила для усього концерну Fuchs Petrolub.

У 2004 FUCHS Petrolub представила Кодекс поведінки, який, поряд з іншими нормами, визначає правила чесної конкуренції, прозорості та чесності (в його останній версії 2012 року).  Щоб сприяти своєчасному виявленню і попередженню незаконної діяльності, FUCHS Petrolub запровадив систему фіксації порушень законодавства (завантажити програму).

Завантажити кодекс  FUCHS